Strona główna Kariera Dlaczego warto u nas pracować?

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto u nas pracować?

PSE Inwestycje: firma to ludzie

 

Dołącz do dynamicznie rozwijającej się firmy

Swoją pozycję w branży budujemy od 20 lat. Początki PSE Inwestycje związane były z działalnością biur projektów dla sektora elektroenergetycznego i consultingiem. W okresie kilkunastu lat spółka ewoluowała, dostosowując się do potrzeb rynkowych i od 2008 roku jest w strukturze Grupie Kapitałowej PSE, gdzie pełni funkcję Inżyniera Kontraktu i Biura Projektów dla zadań inwestycyjnych PSE.

 

Dlaczego warto u nas pracować?

W 2016 roku PSE znalazły się w pierwszej dziesiątce, szóstej polskiej edycji największego na świecie badania wizerunku pracodawców - Randstad Award, które stanowi unikatowe badanie z obszaru employer brandingu polskich pracodawców uwzględniające innowacyjność, przyjazną atmosferę pracy, zapewnienie wsparcia w postaci szkoleń, czy korzystne warunki finansowe. Dlatego też PSE Inwestycje, jako spółka z GK PSE jest cenionym przez pracowników pracodawcą.

 

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny. W PSE Inwestycje dbamy o zdrowie pracowników. Wszyscy mają zapewnioną opiekę zdrowotną w LUX MED. Pracownicy, których zakres obowiązków służbowych wiąże się z pracą na placach budów, placach montażowych posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w AIG.

 

Wspieramy aktywny wypoczynek i dofinansowujemy udział naszych pracowników w programie sportowo-rekreacyjnym - Benefit Multisport. Osoby pracujące w PSE Inwestycje mogą starać się również o dofinansowanie do żłobków, wypoczynku dla swoich dzieci oraz kultury.

goUp

Współpracujemy

z największymi ośrodkami naukowymi